Mūsų talentingieji dalyviai

Dalyvis Nr. 1

LIETUVA  (Alytus)  - Kristina Bujanauskaitė  15m. ( Oro akrobatika žiede) Cirko studija „Dzūkija“

Dalyvis Nr. 2

Ukraina (Kijevas) Anna Levina 11m. (Ekvilibras ant rankų) Liaudies cirkas „Jūnast Kijeva“

Dalyvis Nr. 3

RUSIJA (Novosibirskas) Gerasenko Mark 17 m. (Žonglierius) Variete ir cirko mokykla Nr.1 N. Olshansky

Dalyvis Nr. 4

BALTARUSIJA (Orša) -  Palina Balashenka 12m.  (Žaidimas su lankas)  Cirko studija „Fantaziory“)

Dalyvis Nr. 5

LATVIJA  (Ryga) - Daniella Koļcova 15m., Karina Dementjeva 13m. (Akrobatinis duetas) Cirko studija „Melanzh“

Dalyvis Nr. 6

SUOMIJA (Tampere)   Minna Marjamäki 19m. (Originali oro gimnastika)

Dalyvis Nr. 7

RUSIJA (Pavlovsky Posad)   ( Žonglierių kvartetas)  Cirko studija „Piligrim“

Dalyvis Nr. 8

LIETUVA (Šakiai) – Agnė ir Ligita Palubinskaitės 18m., Augustė Ižganaitytė 19m. (Akrobatinis Trio) „Šakių cirko mokykla“

Dalyvis Nr. 9

AUSTRALIJA (Sidnėjus)  Shayla Waterson  16m. (Oro akrobatika „Trapecija“) Federacija „Mondiale du Cirque“

Dalyvis Nr. 10

MONGOLIJA (Ulan Batoras) Munkhzul Khuslen 12m. ir Bulgan - Erdene Enkhsaran 14m. (Akrobatinis plastinis duetas)

Dalyvis Nr. 11

SUOMIJA (Tampere)   Aapo Honkanen 19m. (Originalus žanras „Cyro ratas“)

Dalyvis Nr. 12

BALTARUSIJA (Orša) – Tsviatana Yancheuskaya 12m. (Solo žonglierė) Cirko studija „Fantaziory“

Dalyvis Nr. 13

LIETUVA (Šakiai) – Aurėja Šedbaraitė 13m. ( Oro akrobatika Palos) „Šakių cirko mokykla“

Dalyvis Nr. 14

RUSIJA (Krasnodaro kraštas) Diana Butan 15 m. (Ekvilibras su lanku „Medžioklės deivė“) Cirko studija „Gracija“

Dalyvis Nr. 15

ETIOPIJA (Adis Abeba)   Selamawit Tekalegn  (Plastinis etiudas)

Dalyvis Nr. 16

UKRAINA ( Lvovas) Eldar Yuldashev 14 m. (Oro gimnastika su diržais „Didvyrio skrydis“)

Dalyvis Nr. 17

LATVIJA (Ryga) – Veronika Ļeščova,  Jekaterina Korzunova, Oksana Depere, Milana Asrijanca, Daniella Koļcova,  Arianna Matjušenko, Anastasija Vasiljeva, Veronika Bakanova, Karina Dementjeva,  Viktorija Dementjeva 10-19 m. (Grupinė akrobatika „Žydinčių Lianų sodas“ ) Cirko studija „Melanzh“

Dalyvis Nr. 18

UKRAINA (Kijevas) Shulakov Andrii 19 m. (Originalus žanras „Debolo“) Kijevo miesto cirko ir scenos menų akademija

Dalyvis Nr. 19

BRAZILIJA (San Paulas)  Fabio Stevanovich 19 m. (Solo žonglierius)

Dalyvis Nr. 20

LIETUVA  (Šakiai) – Agnė Palubinskaitė 18m. ( Oro gimnastika gaublyje) „Šakių cirko mokykla“

Dalyvis Nr. 21

ARGENTINA (Buenos Airės)  Clark Jasqueez 17 m. (Ekvilibras ant rankų)

Dalyvis Nr. 22

AMERIKA (Las Vegas) Lera ir Nika Tomanova (Oro gimnastika su diržais)

Dalyvis Nr. 23

ETIOPIJA (Adis Abeba) Broliai Gamo 13 ir 19 m. (Originalus žanras „Ikarusiniai žaidimai“)

Dalyvis Nr. 24

LIETUVA (Šakiai) - Augustė Ižganaitytė 19m. ( Gimnastika vandens dubenyje) „Šakių cirko mokykla“