TARPTAUTINIS CIRKO FESTIVALIS – KONKURSAS „CIRKO ŽIBURIAI-2014“
Dalyvavo 10 mėgėjų cirko kolektyvų iš 7 šalių -  vaikai ir jaunimas iki 19 metų
2014 m. lapkričio 22-23 dienomis
 ŠAKIŲ JAUNIMO KŪRYBOS IR SPORTO CENTE



PAGRINDINIAI PRIZAI
Geriausias cirko kolektyvas

   I vieta - Cirko studija „ARENA“ – Zarechny ( Rusija)
(250 eurų prizo steigėjas - Šakių raj. savivaldybės meras J. Bertašius)
II vieta - Cirko studija „ŠYPSENA“ – Šakiai, Lietuva 
(150 eurų prizo steigėjas – UAB „AUDROKESTA“)
II vieta - Cirko studija „ALLE AP“ – Kijevas  (Ukraina)
  (150 eurų prizo steigėjas – UAB „SAMILTA“)
 III vieta - 12.00  Cirko studija „SPUTNIK“ – Pavlovskij Posad  (Rusija)
(100 eurų prizo steigėjas – UAB „GELVYBĖ“)

1.    Plastikos žanras
I -  „ARENA“ Rusija (SHAKIROVA VALERIYA, GULIAEVA EKATERINA, SHIF IRINA,   SAVINTSEVA ELENA)
II – „ALLE - AP“ Ukraina (DZIUBA VIKTORIIA)
III – „ VIVAT“ Latvija (DARJA ŠAKALOVA, ALONA TERZJANE)

2.    Akrobatikos žanras 
I – ŠYPSENA“ Lietuva (JULIUS KELERTAS,  JURAS PRATUSEVIČIUS)
II -  „ALLE-AP“ Ukraina (GOZAK YAROSLAV, CHERNETSKA ANASTASIIA)
III – „ŠYPSENA“ Lietuva (GABIJA ČESNAVIČIŪTĖ, SANDRA BENDORIŪTĖ, KAROLINA  IŠGANAITYTĖ, KRISTINA GAIŽAUSKAITĖ, GABIJA PRANSKAITYTĖ, AGNĖ PALUBINSKAITĖ)

3.    Oro gimnastikos žanras 6-14
I –  „ARENA“ Rusija (BAZGANOVA KAMILLA)
II – „ALLE - AP“ Ukraina (SOROKINA GLAFIRA, KRYVOGUBENKO VLADYSLAVA)
III – „ARENA“ Rusija (RECHALOVA TATIANA)

4.    Oro gimnastikos žanras 14-19
I –  „SCUOLA DI CIRKO GOLOVKOVA“ Šveicarija (DELIA ZOLLINGER, ALICE HILPISH,  ROBERTA BETTOSINI)
II –  „SPUTNIK“ Rusija (RZAEVA MERIAM)
II -  „SCUOLA DI CIRKO GOLOVKOVA“ Šveicarija (DELIA ZOLLINGER)
III -  „SPUTNIK“ Rusija (BOLOGOVA ALEXANDRA)
III -  „ROVESNIK NA NEVIE“ Rusija  (REZNICENKO ULIZAVETA)

5.    Ekvilibristikos žanras
I – „ARENA“ Rusija (RUSHENTCEV GRIGORII,  RUSHETCEV VIICTOR,  GULIAEVA EKATERINA)
III – „FEERIJA“ Baltarusija (EKVILIBRISTAI SU VIENRAČIAIS „Kan-Kan“)

6.    Originalus žanras
I – „DZŪKIJA“ Lietuva (KASPARAS BUJANAUSKAS)
II – „ŠYPSENA“ Lietuva (AKROBATAI SU ŠOKDYNĖMIS)
III -  „JAUNIBA“ Latvija (TUBAKINA KARINA)
III -  „SPUTNIK“ Rusija (AKROBATAI SU ŠOKDYNĖMIS)

Papildomi prizai

1.    
Už artistiškumą
SEMENOVA KARALINA  („SPUTNIK“ Rusija)

2.    Už aktorinį debiutą
AGNĖ PALUBINSKAITĖ („ŠYPSENA“ Lietuva)
                                                                                                                                   
3.    Už ištikimybę cirko žanrui
ROSVITA DIŠKEVIČIŪTĖ ( „DZŪKIJA“ Lietuva)

4.    Už originalumą
 KARAVASAVA SVIATLANA  („FEERIJA“ Baltarusija)
 IVANETS ALINA  („ALLE - AP“ Ukraina)
 PROKOFEVA LYZA („JAUNIBA“ Latvija)

5.    Prizo steigėjas - Rusijos valstybinės estrados ir cirko mokyklos direktorė Valentina Savina
Cirko kolektyvui  „ALLE - AP“ Ukraina

6.    Prizo steigėjas - Tarptautinio festivalio „Pontijskaja arena“ direktorė Valentina Kolesničenko
JURAS PRATUSEVIČIUS  (“Šypsena“ Lietuva)
 AGNĖ PALUBINSKAITĖ  (“Šypsena“ Lietuva)

7.    Prizo steigėjas -  Kijevo municipalinės estrados ir cirko meno akademijos rektorius, meno istorikas, profesorius Vladyslav Kornienko
Cirko kolektyvui  „ARENA“ Rusija
Už nuopelnus cirko menui  - Šakių kultūros centro cirko kolektyvo „Šypsena“ vadovams Itanai ir Raimondui Januševičiams (Lietuva)