TARPTAUTINIS CIRKO FESTIVALIS – KONKURSAS „CIRKO ŽIBURIAI-2012“
Jame dalyvavo 10 mėgėjų cirko kolektyvų iš 6 šalių, vaikai ir jaunimas iki 18 metų
2012 m. lapkričio 24-25 dienomis
 ŠAKIŲ JAUNIMO KŪRYBOS IR SPORTO CENTE



PAGRINDINIAI PRIZAI
Geriausias cirko kolektyvas

   I vieta - Cirko studija „GRACIJA“ – Permė, Rusija
(250 eurų prizo steigėjas - Šakių raj. savivaldybės meras J. Bertašius)
Gracija
 
 
II vieta - Cirko studija „ŠYPSENA“ – Šakiai, Lietuva
(150 eurų prizo steigėjas – Všį „Baltijos cirkas“)
Šypsena
 
 
III vieta - Cirko studija „SPUTNIK“ – Maskva, Rusija
 (100 eurų prizo steigėjas – UAB „SAMILTA“)
Sputnik
 
 
 III vieta - Cirko studija „FEERIJA“ – Orša, Baltarusija
 (100 eurų prizo steigėjas – Šakių valstybinė „Draugo“ laikraščio redakcija)
 Feerija
 
 


1.    Oro gimnastikos žanras 7-14
I -  „FEERIJA“ Baltarusija (ARTSIOM  ZHAUNENKA,  MAROZAVA VALERIJA)
II – „SPUTNIK“ Rusija (RZAEVA MERIAM) 
III – „ALLE AP“ Ukraina (SOROKINA GLAFIRA)

2.      Oro gimnastikos žanras 15-18
I – „SPUTNIK“ Rusija (BOLOGOVA ALEXANDRA)
II -  „DZŪKIJA“ Lietuva (KAROLINA STANIONYTĖ)
III – „DZŪKIJA“ Lietuva  (ROSVITA DIŠKEVIČIŪTĖ)

3.    Plastikos žanras
I –  „GRACIJA“ Rusija (ISTOMINA  IULIIA, ISTOMINA  ANASTASIIA, SUDAKOVA  ALEKSANDRA, KOREPANOVA  ELENA, MAKAROVA  POLINA,  IURLOVA  SOFIA)
II – „CONFETTI“ Vokietija (CHRISTIN SCHÄFER, . CHRISTIN BAGLAJ,  VICTORIA KONONJUK,  OLGA NASYROV,  LAURA SCHELL,  SWETLANA KONONJUK)
III – „ FEERIJA“  (GESHELEVA ALEKSANDRA,   GRISHANOVA JANA, LEVANOVA OLGA, SIROSH KATSIRINA)

4.    Akrobatikos žanras
I –  „ŠYPSENA“ Lietuva (AKROBATAI SU ŠOKDYNĖMIS)
II –  „ALLE AP“ Ukraina (SOLONENKO MARIIA)
III -  „ALLE AP“ Ukraina (DOROSHUK ANASTASIYA , KRYVOGUBENKO VLADYSLAVA, SOLONENKO MARIIA)

5.    Žongliravimo solo žanras
I – „DZŪKIJA“ Lietuva (KASPARAS BUJANAUSKAS)

III – „FANTAZIORY“ Baltarusija (PRUDNIKAVA  VERANIKA)

6.    Žongliravimo žanras
I – „GRACIJA“ Rusija (IURLOVA  SOFIA, KARIMOVA  KARINA, IVANOVA  MAIIA)
II – „FEERIJA“ Baltarusija (LEVANOVA  OLGA, MICHALKOVICH  ULADIZISLAVA, IVANTSOV  ILJA )
III -  „GRACIJA“ Rusija (SUDAKOVA  ALEKSANDRA, KOREPANOVA  ELENA, ABRAMOVA  MARIIA, PROKUDINA  ANASTASIIA)

7.    Ekvilibristikos žanras
I – „ŠYPSENA“ Lietuva (JURAS PRATUSEVIČIUS)
II – „FANTAZIORY“ Baltarusija  (BASHKOVA  DARYA)
III – „CIRKA  ZVAIGŽNU  FABRIKA“ Latvija  (OKSANA  DEPERE,  MILANA  ŠIŠKOVIČA)

8.    Originalus žanras
I – „GRACIJA“ Rusija (ABRAMOVA  MARIA)  Antipod
II-
III – „CIRKA  ZVAIGŽNU FABRIKA“ Latvija (VADIMS LUKJANČUKS, NADEŽDA LEVIT)  Lankai  

9.    Debiutas
II – „FANTAZIORY“ Baltarusija  (IVANOVA  KATSIARYNA)
III – „ŠYPSENA“ Lietuva (JULIUS  KELERTAS, AGNĖ PALUBINSKAITĖ)

Papildomi prizai

1.    Žanrų įvairovė

„ALLE AP“ Ukraina   (Kolektyvas)

2.    Už artistiškumą
„SPŪTNIK“ Rusija (BOZUNOVA  ELIZAVETA) 
                                                                                                                                 
3.    Šokių Eurovizijos nugalėtojo, ŽM-group „Žvaigždžių mokyklos“  įkūrėjo Sauliaus Skambino
„ŠYPSENA“ Lietuva (SANDRA  STASIŪNAITYTĖ)
„FANTAZIORY“ Baltarusija (NIKIFARAVA TATSIANA)
„DZŪKIJA“ Lietuva (KAROLINA  STANIONYTĖ)

4.    Rusijos valstybinės estrados ir cirko mokyklos direktorės Valentinos Savinos
„ŠYPSENA“ Lietuva (JURAS PRATUSEVIČIUS)
Projekto  „Cirko žiburiai“ vadovui Raimondui Januševičiui

5.    Švedijos cirko „Wictorija“ vadybininko Lezcek Kosiol
„ŠYPSENA“ Lietuva  (RŪTA KIVERYTĖ)
„ALLE AP“ Ukraina  (GLAFIRA  SOROKINA)

6.    Tarptautinio festivalio „Pontijskaja arena“ direktorės Valentinos Kolesničenko
Cirko studijai “Šypsena“ vadovams Itanai ir Raimondui Januševičiams
Šakių kultūros centro direktorei Irenai Drazdauskienei
Cirko studijos „Cirka  zvaigžnu fabrika“ kolektyvui