TARPTAUTINIS CIRKO FESTIVALIS – KONKURSAS „CIRKO ŽIBURIAI-2010“
Jame dalyvavo 10 mėgėjų cirko kolektyvų iš 7 šalių, vaikai ir jaunimas iki 18 metų
2010 m. lapkričio 20-21dienomis
 ŠAKIŲ JAUNIMO KŪRYBOS IR SPORTO CENTE

NOMINACIJOS:

Geriausias cirko kolektyvas

(1 vieta ) Cirko studija „ŠYPSENA“ – Lietuva (250 eurų prizo steigėjas - Šakių raj. Savivaldybės meras J. Bertašius)
(2 vieta ) Cirko studija „ARGO“ – Ukraina     (150 eurų prizo steigėjas - LKU Zanvykų bankelis)
(3 vieta ) Cirko studija „FANTAZIORY“ – Baltarusija (100 eurų prizo steigėjas – 4X4 Šakių auto-moto klubas)
(3 vieta) Cirko studija „XXI AMŽIAUS VILTYS“ – Rusija (100 eurų prizo steigėjas – Šakių valstybinė „Draugo“ laikraščio redakcija)

Akrobatikos žanras
(1 vieta ) cirko studija „DZŪKIJA“  (Lietuva) Oksana  Denisova, Karolina Stanionytė, Meda Kamsiukaitė, Rosvita Diškevičiūtė
(2 vieta ) cirko studija „ŠYPSENA“ (Lietuva) Akvilė Vaičaitytė, Rūta Kiverytė, Erika Januševičiūtė, Sandra Bendoriūtė
(3 vieta ) cirko studija „ARGO“ (Ukraina) Komissarenko  Diana,  Dolmakova Olena,  Voloshyna Anastasija, Fokina Iryna, Guriev  Natalia, Isnyik  Maryna, Pupyryeva Kateryna
 
Ekvilibristikos žanras
(1 vieta) cirko studija „CHUDAKY“ (Ukraina)  Khrapeichuk Arsenii
(2 vieta ) cirko studija „Norrkopings cirkus & variete”  (Švedija) Elin Andersson 
(3 vieta ) cirko studija “DZŪKIJA” (Lietuva) Oksana Denisova

Oro gimnastikos žanras 6-16 metų grupė
(1 vieta ) cirko studija „DZŪKIJA“ (Lietuva)  Karolina Stanionytė
(2 vieta) cirko studija „XXI AMŽIAUS VILTYS“ (Rusija) Klimenteva Viktoriia
(3 vieta ) cirko studija „FEERIJA“ (Baltarusija) Karavasava Sviatlana

Oro gimnastikos žanras 16-18 metų grupė
(1 vieta ) cirko studija „Norrkopings cirkus & variete”  (Švedija) Elin Andersson 
(2 vieta ) cirko studija „LARBI“ (Šveicarija) Pauline Roquier
(3 vieta ) cirko studija „ŠYPSENA“ (Lietuva) Iveta Danieliūtė

Originalus žanras
(1 vieta ) cirko studija „JAUNIBA“ (Latvija) Diana Nikuliceva
(2 vieta ) cirko studija „ŠYPSENA“ (Lietuva) Sandra Bendoriūtė, Gabija Česnauskaitė, Kristina Gaižauskaitė, Karolina Išganaitytė
(3 vieta ) cirko studija „FEERIJA“ (Baltarusija)  Liavonava Volha  

Plastikos žanras
(1 vieta) cirko studija „CHUDAKY“ (Ukraina)  Zhuk Olena
(2 vieta) cirko studija „XXI AMŽIAUS VILTYS“ (Rusija) Savina Anastasia 
(3 vieta ) cirko studija „ŠYPSENA“ (Lietuva) Rūta Kiverytė

Žongliravimo žanras
(1 vieta ) cirko studija „JAUNIBA“ (Latvija) Vitali Maksimovic
(2 veta ) cirko studija „DZŪKIJA“  (Lietuva) Kasparas Bujanauskas
(3 vieta) cirko studija „XXI AMŽIAUS VILTYS“ (Rusija) Koryaykina Liubov   

Už artistiškumą
Cirko studija „FANTAZIORY“ (Baltarusija) Likhachova Viktoryia, Dzianisava Natallia 

Papildomi prizai:

Specialusis vertinimo komisijos prizas (steigėjas - „Baltijos cirkas“)
Cirko studija „ŠYPSENA“ (Lietuva) Juras Pratusevičius
Cirko studija „JAUNIBA“ (Latvija)  Vitali Maksimovic
Cirko studija „DZŪKIJA“  (Lietuva) Domantas Bernatavičius
                   
Specialusis vertinimo komisijos prizas (steigėjas – cirkas „Wictoria“)
Cirko studija „LARBI“ (Šveicarija) Mélanie Pauli
Cirko studija „FEERIJA“ (Baltarusija)  Serykau Yauheni, Sharhayeu Andrei, Paskin Uladzislau, Karavasava Sviatlana, Znauhenka Artsiom

Specialusis vertinimo komisijos prizas (steigėjas – UAB „Audrokesta“)
Cirko studija „FEERIJA“ (Baltarusija) Znauhenka Artsiom
Cirko studija „FANTAZIORY“ (Baltarusija) Prudnikava Veranika

Specialusis vertinimo komisijos prizas (steigėjas – AVON)
Cirko studija „FEERIJA“ (Baltarusija)  Klimovich Aliona 
Cirko studija „XXI AMŽIAUS VILTYS“ (Rusija) Dosuzneva Alexandera 
Cirko studija „JAUNIBA“ (Latvija)  Diana Nikuliceva
Cirko studija „Norrkopings cirkus & variete”  (Švedija) Elin Andersson