2008 m. lapkričio 22 – 23 dienomis, po 22 metų pertraukos, festivalis – konkursas “Cirko žiburiai - 2008” atgimsta. Šios iniciatyvos imasi Šakių kultūros centras ir prieš ketvertą metų atgimęs mėgėjų cirko kolektyvas “Šypsena”, kuriam labai kūrybingai vadovauja buvę ankstesnės “Šypsenos” dalyviai, dabar jau profesionalūs cirko artistai Itana ir Raimondas Januševičiai.

Jame dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos cirko kolektyvai:


1. Šakių cirko studija “ŠYPSENA” (Lietuva)
2. Alytaus cirko studija  “DZŪKIJA” (Lietuva)
3. Palemono cirko studija “MONELLI” (Lietuva)
4. Cirko studija “ARENA” (Baltarusija)
5. Cirko studija “ŽANR” (Ukraina)
6. Cirko studija “JAUNIBA” (Latvija)
7. Cirko studija iš Kaliningrado “XXI AMŽIAUS VILTYS” (Rusija)
8. Cirko studija “HECA” (Lenkija)
9. Cirko studija “FEERIJA” (Baltarusija)

TARPTAUTINIO FESTIVALIO-KONKURSO „CIRKO ŽIBURIAI-2008“
PAGRINDINIAI PRIZINIKAI
 
I vieta
 
1 vieta Šypsena
 
Šakių cirko studija „Šypsena“ (Lietuva)
Vadovai: Itana ir Raimondas Januševičiai
 
II vieta
 
2 vieta Žanr
 
Berdyševo cirko studija „Žanr“ (Ukraina)
Vadovas: Gerasymenko Petro

III vieta
 
3 vieta Arena

Mozir cirko studija  „Arena“ (Baltarusija)
Vadovai:  Maryia ir Barys Kuzniasovy

III vieta
 
3 vieta Feereja

Oršos cirko studija „Feerija“ (Baltarusija)
Vadovė:  Zhaunenka Alena



PRIZAI PAGAL ŽANRUS

Šakių cirko studija  „ŠYPSENA“  (Lietuva)
1. Oro gimnastikos žanras  (2 vieta) IVETA DANIELIŪTĖ
2. Plastikos žanras  (3 vieta) RŪTA KIVERYTĖ
3. Akrobatikos žanras (2 vieta)   RŪTA KIVERYTĖ, ERIKA JANUŠEVIČIŪTĖ, AKVILĖ VAIČAITYTĖ, SANDRA BENDORIŪTĖ.
Berdiševo cirko studija  „ŽANR“ (Ukraina)
1. Ekvilibristikos žanras (2 vieta) VAVROVSKA YULIYA, KURYATA LYUBOV, SHYMANSKA ANASTASIYA
2. Originalus žanras (1 vieta) KOPERNIK VALERIJA, SIDLETSKA ELINA.
3. Plastikos žanras (1 vieta) SHYMANSKA ANASTASIYA
4. Plastikos Žanras (2 vieta) MALASHYNA KATERYNA   
Mozir cirko studija  „ARENA“ (Baltarusija)
1. Oro gimnastikos žanras (1viet)  HALUSHKEVICH ALESIA, TRASTSIANOK VITALINA
2. Ekvilibristikos Žanras   (1vieta) KOLATSEI DZMITRY
3. Akrobatikos žanras (1vieta) KAZHEUNIKAU SIARHEI, DZIAMIDAVETS VIKTORYIA
Oršos cirko studija  „FEERIJA“ (Baltarusija)
1. Už Artistiškumą  HESHELEVA  ALIAKSANDRA
2. Ekvilibristikos žanras (3vieta) HUK  KRYSTSINA
3. Specialus prizas cirko „Wictoria“ KLIMOVICH  ALIONA.
 Rygos cirko studija  „JAUNIBA“ (Latvija)
1. Akrobatikos žanras (3 vieta) Anna Korolkova, Marijana Tereninna, Anastazija Ananjeva
 Alytaus cirko studija „DZŪKIJA“ (Lietuva)
1. Oro gimnastikos žanras (3 vieta)  KAROLINA STANIONYTĖ
Kaliningrado cirko studija „XXI amžiaus viltys” (Rusija)
1. Oiginalus žanras  (3 vieta) ALEKSANDRA  DOSUZEVA
Lipinki cirko studija „HECA“ (Lenkija)
1. Originalus žanras (2 vieta) JAKUB DYLEWSKI, BARTOSZ GUTFELD, MARIUSZ SILKOWSKI, KAI KOELLER.